KILKA SŁÓW

O mnie

Zastanawiam się, co chcielibyście o mnie przeczytać. Ale to co najważniejsze, to to, że uwielbiam herbatę, a szczególnie herbatę w górach, a już najlepiej w dobrym towarzystwie.

Z filmowaniem styczność mam od 11 lat. Ze ślubami od 5. W międzyczasie wygrywałem zawody triathlonowe, a teraz biegam już tylko na ślubach 😉

Poza ślubami, które pochłaniają mnie praktycznie w całości tworze sporadycznie filmy reklamowe na przykład dla Jacka Danielsa Hobbystycznie uwielbiam fotografię, która jednocześnie niesamowicie inspiruje mnie w moich filmach. Zawsze mówię, że do ślubu przygotowany jestem wzorowo i nic mnie nie zdziwi i wiecie co? Każde wesele to coś innego i pomimo, że nie jestem w stanie przewidzieć docinania paska Pana Młodego szlifierką kątową, to zawsze reaguje z refleksem i na czas.

Od nastoletnich lat uwielbiam jeździć samochodem w nocy. Dobry podcast, albo głośna muzyka ze Spotify i przyjadę w każde miejsce na Wasz ślub.

I najważniejsze, wiem, że dobrze by było, gdyby pojawiły się tutaj moje zdjęcia gdzie pracuje na ślubach, ale chyba znacie to przysłowie, że szewc…